Pilis-Dunakanyar ingatlan
1. ingatlan az 1 találatból

6520 Eladó építési telek, üdülő

Szentendre

Ár 43 millió Ft
Telek
1237 m2
Alapterület
m2
Épült
Szobaszám

Leírás

CSENDES, ERDŐSZÉLI ÉPÍTÉSI TELEK ELADÓ SZENTENDRÉN – KIVÁLÓ LEHETŐSÉG TERMÉSZETKEDVELŐKNEK!


Szentendre belterületének egyik nyugodt, zöldövezeti részén kínálok megvételre egy 1011 m2-es, kivett, beépítetlen terület megnevezésű telket, amely közvetlenül erdővel határos, így ideális választás mindazok számára, akik természetközeli környezetben szeretnének pihenő- vagy hétvégi ingatlant építeni.

Az az eladás részét képezi a szomszédos, 226 m2-es kivett magánút is, amely biztosítja a kényelmes megközelítést.

A telek a Szirom utca és a Zsálya utca felől egyaránt megközelíthető, mindössze 100 méterre a Barackvirág utcától, amely kétsávos aszfaltúton érhető el.

Építési lehetőségek:

Üh/1 övezeti besorolás.
Szabadon álló üdülőépület építhető.
Legfeljebb két üdülőegység helyezhető el.
Maximális beépíthetőség: 10%, amely a 1011 m2-es telek esetében kedvező építési lehetőséget biztosít.

Közművek:

Villamos energia a telken belül (3×16 A).
Vízbekötés folyamatban.
Hírközlési hálózat az utcában elérhető.
A tervezett épület legalább részleges közművesítéssel valósítható meg, a szennyvízelvezetés zárt szennyvíztároló kialakításával is biztosítható.

A telek kiváló választás azok számára, akik nyugodt, természetközeli környezetben szeretnének építkezni, mégis fontos számukra Szentendre és Budapest könnyű megközelíthetősége. Az erdő közelsége, a csendes környezet és a folyamatosan fejlődő infrastruktúra hosszú távon is értékálló befektetéssé teszi ezt az ingatlant.

Amennyiben egy különleges adottságokkal rendelkező telket keres, ahol a természet közelsége és a nyugalom mindennapos élményt jelent, várom megtisztelő érdeklődését!

Helyiségek
Nappali    
Háló    
Fürdő    
További adatok
Szintek:
Garázs:  
Beálló:  
Közlekedés:

Szeretném megnézni